تقویم رویداد ها

  لیست رویداد ها

  متن خبر

  بررسی‌های مؤسسه ملی علوم بهداشت محیط زیست آمریکا برای به روزرسانی برنامه ها

  تاریخ : 1396/06/01 تعداد بازدید : 231
   دکتر لیندا بیرنبام مدیر مؤسسه ملی علوم بهداشت محیط زیست ایالات متحده (NIEHS) سرمقاله ای با موضوع به روزرسانی برنامه‌های این مؤسسه در مجله "چشم اندازهای بهداشت محیط زیست" منتشر کرد.
  به گفته  وی، این مؤسسه در حال برنامه ریزی برای پنج سال آینده می باشد و از پیشنهادات مرتبط استقبال می‌کند. 
  مؤسسه NIEHS نظرسنجی آنلاینی با عنوان "خواسته‌ها و دیدگاه ها: اقدامات بعدی مؤسسه NIEHS"  برگزار کرده است که افراد ذینفع می توانند بازخوردهای خود نسبت به برنامه فعلی و همچنین سایر نظرات خود را بیان کنند. برنامه 2017-2012 مشتمل بر یازده اهداف اصلی می‌باشد. پنجمین هدف این برنامه، شناسایی و انجام اقدامات منطقه ای و بین المللی لازم نسبت به تهدیدات زیست‌محیطی احتمالی برای سلامت انسان می باشد. از آنجایی که عدم وجود اطلاعات کافی باعث اخلال در فرآیند قانون‌گذاری می شود، آنالیز نیازهای تحقیقاتی با هدف پاسخگویی به سئوالات قانون گذاران در رابطه با بهداشت عمومی انجام می شود. به عنوان مثال می‌توان به آنالیز اثرات سلامتی ایجاد شده بر اثر فرآیند شکست هیدرولیکی، تغییرات آب و هوایی و یا مواجهه با نانومواد مهندسی شده اشاره کرد.
  این نظرسنجی تا 11 آگوست 2017 در دسترس است.
  نتایج و داده های جمع آوری شده توسط مؤسسه NIEHS برای تهیه پیش نویس این برنامه‌ها مورد استفاده قرار می گیرد و طبق پیش بینی این مؤسسه تا آخر سال 2017 تدوین خواهد شد.